Зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом КНР в Україні
У рамках підготовки фіналу Всеукраїнського конкурсу учнівських наукових робіт серед учнів 10–11-х класів закладів загальної середньої освіти «Україна – простір діалогу між Сходом і Заходом», що проводиться під патронатом ректора Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олени КАРАМАН, відбулася важлива робоча зустріч з Надзвичайним і Повноважним Послом Китайської Народної Республіки в Україні паном МА ШЕНКУНЬ та членами оргкомітету: доктором педагогічних наук, професором кафедри соціальної педагогіки Ларисою ДАНИЛЬЧУК, а також здобувачами наукового ступеня PhD – Оленою ЗАХАРЧЕНКО та Всеволодом ДАНИЛЬЧУКОМ.
Під час діалогу було обговорено перспективи подальшого розвитку науково-освітньої співпраці та можливості залучення представників китайської сторони до організації й конкурсного журі конкурсу.
Особливу увагу приділено значенню міжкультурного діалогу, підтримці молодих науковців та формуванню платформи для обміну ідеями між Україною та КНР, зважаючи на те, що ЛНУ має давні традиції професійної та наукової підготовки студентів із Китаю.
У той час, у колі наукових інтересів здобувачів освіти ЛНУ є проблеми, які розкривають вектори розвитку КНР. На часі, Олена ЗАХАРЧЕНКО досліджує проблему соціально-правової підтримки материнства і дитинства в Китаї, Всеволод ДАНИЛЬЧУК – проблему формування крос-культурної картини світу майбутніх перекладачів (у тріаді: українська – англійська – китайська мови).
Зустріч стала важливим кроком у зміцненні міжнародного партнерства та підтвердила спільне прагнення до розвитку освітньої дипломатії й наукової взаємодії.
Кафедра соціальної педагогіки









