Меморандум про співпрацю з Полтавською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України
ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» підписав Меморандум про співпрацю з Полтавською обласною організацією Товариства Червоного Хреста України. Документ передбачає розвиток партнерства у сферах освіти, науки, волонтерської та гуманітарної діяльності.
Від імені університету Меморандум підписала ректор Олена Караман. Інтереси голови Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Ірини Плюсніної під час підписання представляла голова Лубенської філії Полтавської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Олена Пахомова.
Важливу роль в організації та проведенні заходу відіграв відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка, який забезпечив координацію зустрічі та комунікацію між сторонами.
Співпраця передбачає реалізацію спільних освітніх, соціальних та гуманітарних проєктів, організацію конференцій, семінарів, тренінгів і круглих столів, залучення студентів до волонтерської діяльності, а також впровадження програм психосоціальної підтримки. Окрему увагу сторони приділятимуть розвитку практичних навичок здобувачів освіти та обміну професійним досвідом.
Після підписання Меморандуму сторони обговорили першочергові напрями взаємодії та конкретні кроки щодо реалізації спільних ініціатив. Учасники зустрічі наголосили, що співпраця не обмежиться формальним підписанням документа, а буде наповнена реальними справами та практичними заходами на користь студентської молоді та громади.
Укладення Меморандуму стало важливим кроком у розвитку партнерства між університетом та однією з найбільших гуманітарних організацій України, відкривши нові можливості для реалізації спільних освітніх, волонтерських і гуманітарних ініціатив.
Відділ маркетингу ЛНУ









