РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ (Дубовой В.В.)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 60-ОД від 31.05.2024 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Дубового Володимира Володимировича за спеціальністю 015 – Професійна освіта (за спеціалізаціями).

Науковий керівник: Караман Олена Леонідівна, доктор педагогічних наук, професор, ректор ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Дубовой Володимир Володимирович. Професійна підготовка майбутніх учителів фізичної культури до формування соціального здоров’я учнів початкової школи

Склад разової вченої ради

Голова ради: Юрків Ярослава Ігорівна, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензенти:

• Отравенко Олена Вікторівна, к.пед.н., доцент, завідувач кафедри теорії та методики фізичного виховання, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
  • Шинкарьова Олена Дмитрівна, д-р філософії (PhD), доцент кафедри олімпійського та професійного спорту.

Опоненти:

• Рибалко Ліна Миколаївна, д.пед.н., професор, декан факультету фізичної культури та спорту, Національний університет «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка».
  • Бойчук Юрій Дмитрович, д.пед.н., професор, член-кореспондент НАПН України, ректор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Електронна копія дисертації здобувача з текстовим шаром із накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (із використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Дата захисту: 30.07.2024 р.  об 11:00  .

Захист відбудеться: вул. Віктора Новікова, 2, м. Лубни, Полтавська обл., 37500

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Контакти:

E-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko2022@gmail.com