Гостьова лекція К. Крутій

Днями у межах Всеукраїнської науково-практичної конференції «Євроінтеграційні пріоритети філології й лінгводидактики в освітній системі України» професорка К. Л. Крутій проводила гостьову лекцію

Гостьова лекція на тему: «Можливості подолання мовленнєвої пасивності у дітей старшого дошкільного віку в умовах родини», до якої долучились здобувачі спеціальності 012 «Дошкільна освіта» та професорсько-викладацький склад кафедри дошкільної та початкової освіти НН ІПП.

Катерина Леонідівна розповіла про провідні чинники, що призводять до затримки мовленнєвого розвитку дітей, висвітлила шляхи подолання означеного явища, розкрила інноваційний досвід інших країн, а також розповіла про нетрадиційні засоби подолання мовленнєвої пасивності дошкільників, зокрема: storytelling basket (розмовний кошик), kamishibay (паперовий театр) та ін.

Гостьова лекція супроводжувалась жвавою дискусією, було чимало запитань серед здобувачів магістерського рівня, адже багато з них є вихователями-практиками.

Дякуємо Катерині Леонідівні за ініціативу, незабутню зустріч та враження від нових знань. Разом до перемоги.