РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ

Спеціалізована рада ДФ 29.053.002 із захисту на здобуття ступеня доктора філософії з педагогіки у Державному закладі „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” повідомляє про проведення разового засідання спеціалізованої ради, яке відбудеться 17 листопада 2020 року за адресою: Луганська обл., м. Старобільськ, пл. Гоголя, 1, ауд. 306.

Голова ради: Караман Олена Леонідівна, д. пед. наук, професор, директор навчально-наукового інституту педагогіки і психології ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ).

Рецензенти:

• Савченко Сергій Вікторович, д. пед. н., проф., чл.-кор. НАПН України, ректор ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ);
  • Швирка Вікторія Миколаївна, к. пед. н., доц., завідувач кафедри педагогіки ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ).

Опоненти:

• Желанова Вікторія В`ячеславівна, д. пед. наук, доц., професор кафедри теорії та історії педагогіки Київського університету імені Бориса Грінченка;
  • Прокопенко Ірина Андріївна, к. пед. н., доц., керівник науково-методичного тренінгового центру соціального та професійного розвитку людини ХНПУ імені Г.С. Сковороди.

Відповідальний за атестацію PhD: Мордовцева Наталія Валеріївна, к. пед. наук, доцент (0509872951).

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

Захист дисертації Мамиченка Сергія Анатолійовича «Формування культури конкурентних відносин у майбутніх фахівців з бізнес-адміністрування у фаховій підготовці», поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 01 – освіта/педагогіка.

Науковий керівник: Курило Віталій Семенович, д. пед. наук, професор, дійсний член АПН України ДЗ „Луганський національний університет імені Тараса Шевченка” (м. Старобільськ).