ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги! Запрошуємо науково-педагогічних і педагогічних працівників та здобувачів освіти різних рівнів взяти участь у Всеукраїнській науково-практичній онлайн конференції «Формування і розвиток професійної культури фахівців у галузі освіти: виклики, наукові підходи, досвід».

Місце та час проведення онлайн-конференції:

м. Харків, КЗ «Харківська гуманітарно- педагогічна академія» ХОР, платформа ZOOM, 21 листопада 2024 року, 10:00

УМОВИ УЧАСТІ В КОНФЕРЕНЦІЇ

1. Форми участі: дистанційна, заочна.
  2. Матеріали доповідей направляються в електронному вигляді.
  3. Робочі мови конференції: українська, англійська.
  4. Для публікації матеріалів доповідей у збірнику необхідно:

– заповнити онлайн-заявку на участь у конференції за посиланням https://forms.gle/BfgAQgdhEWhYF9g96 або відсканувавши QR-код;
– завантажити через Google Forms файл з матеріалами конференції (у форматі *.doc, *.docх);
– завантажити через Google Forms квитанцію про сплату за участь у конференції.

1. Файли називати за прикладом :

Прізвище_тези;

Прізвище_квитанція.

ТЕЗИ ПРИЙМАЮТЬСЯ ДО 3 ЛИСТОПАДА 2024 РОКУ ВКЛЮЧНО!

ЗА РЕЗУЛЬТАТАМИ КОНФЕРЕНЦІЇ ВИДАЄТЬСЯ ДОКУМЕНТ ПРО ПІДВИЩЕННЯ КВАЛІФІКАЦІЇ – СЕРТИФІКАТ (обсяг – 8 академічних годин)