РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ (Крикля Я.А.)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 170-ОД від 22.12.2023 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Криклі Яни Анатоліївни за спеціальністю 111 «Математика».

Науковий керівник: Жучок Анатолій Володимирович, доктор фізико-математичних наук, професор, проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

КРИКЛЯ Яна Анатоліївна. Вільні ліві n-тринільпотентні тріоїди

Склад разової вченої ради

Голова ради: Жучок Юрій Володимирович, д. фіз.-мат. н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензенти:

• Жучок Юлія Володимирівна, к. фіз.-мат. н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.
  • Тоічкіна Олена Олександрівна, к. фіз.-мат. н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», рецензія.

Опоненти:

• Бондаренко  Віталій Михайлович, д. фіз.-мат. н., професор, провідний науковий співробітник відділу алгебри і топології, Інститут математики НАН України.
  • Семко Микола Миколайович, д. фіз.-мат. н., професор кафедри кібернетики та прикладної математики, Державний податковий університет (м. Ірпінь).

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Дата захисту: 19.02.2024 о 11.00

Захист відбудеться: вул. Віктора Новика, 2, ауд. 129, м. Лубни, Полтавська обл., 37500

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Контакти:

E-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko2022@gmail.com