УВАГА! ПРОГРАМА РОБОТИ ЕКСПЕРТНОЇ ГРУПИ ПІД ЧАС ПРОВЕДЕННЯ АКРЕДИТАЦІЙНОЇ ЕКСПЕРТИЗИ

З 9 по 11 червня 2020 року планується робота експертної групи з проведення  акредитаційної експертизи освітньої програми першого (бакалаврського) рівня вищої освіти ,,Комп’ютерна інженеріяˮ за спеціальністю 123 ,,Комп’ютерна інженеріяˮ у Державному закладі ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ.

Акредитаційна експертиза проводиться у вигляді онлайн-конференції на базі програми Zoom.

Нижче приведена програма, яка є документом, що фіксує спільний погоджений план роботи експертної групи у закладі вищої освіти під час проведення акредитаційної експертизи освітньої програми, а також умови її роботи.

Програма роботи експертної комісії