ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ СИСОЄВА О.В. (Д29.053.01)

Спеціалізована вчена рада Д 29.053.01 по захисту докторських (кандидатських) дисертацій з педагогіки при ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» повідомляє про проведення засідання 28 вересня 2023 р. у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» (вул. Коваля, 3, мала конференц-зала, м. Полтава, 36003).

Порядок денний на 28 вересня 2023 року., початок засідання о 13.00 :

Захист дисертації СИСОЄВА ОЛЕКСІЯ ВОЛОДИМИРОВИЧА «Тенденції професійної підготовки фахівців із циркулярної економіки у Фінляндській Республіці, Республіці Польща і Україні», поданої на здобуття наукового ступеня доктора педагогічних наук за спеціальністю 13.00.04 – теорія і методика професійної освіти (реферат, дисертація).

Офіційні опоненти:

• Загородня Алла Анатоліївна, доктор педагогічних наук, професор, головний науковий співробітник відділу історії та філософії освіти Інституту педагогіки НАПН України (м. Київ) (відгук);
  • Желанова Вікторія В’ячеславівна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри освітології та психолого-педагогічних наук факультету педагогічної освіти Київського університету імені Бориса Грінченка (м. Київ) (відгук);
  • Біницька Катерина Миколаївна, доктор педагогічних наук, професор, професор кафедри педагогіки Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії (м. Хмельницький) (відгук).