Студентська рада НН ІСГН
Студентське самоврядування у навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук (ННІСГН) є важливим елементом академічного життя, який, сприяючи активній взаємодії між здобувачами, викладачами та адміністрацією інституту, спрямований на розвиток студентської спільноти, забезпечення їхніх прав та інтересів, а також на створення сприятливих умов освітньоїта наукової діяльності.
Органи студентського самоврядування діють на принципах:
- добровільності, колегіальності, відкритості;
- рівності права студентів на участь у студентському самоврядуванні;
- незалежності від впливу громадських, політичних, релігійних організацій тощо.
Мета діяльності:
- демократизація студентського життя, об’єднання зусиль науково-педагогічних працівників та здобувачів щодо підвищення якості освіти, виховання духовності і культури, зростання соціальної активності та відповідальності молоді;
- забезпечення виконання здобувачами своїх обов’язків та захисту їх соціально-економічних, творчих, духовних та інших інтересів;
- колегіальне обговорення і вирішення всіх питань життєдіяльності здобувачів шляхом їх залучення у процес управління справами інституту, формування в них навичок майбутнього організатора і керівника.
Основні функції студентського самоврядування:
- 1. Студентське самоврядування діє як голос студентської громади перед адміністрацією інституту.
- 2. Студентське самоврядування активно сприяє розвитку культурного та спортивного життя в інституті; організовує різноманітні заходи, такі як: фестивалі, концерти, турніри з різних видів спорту, що сприяє підвищенню духу колективу та створює додаткові можливості для розвитку творчих та спортивних здібностей здобувачів.
- 3. Студентське самоврядування надає підтримку здобувачам у вирішенні різних побутових, соціальних та навчальних питань. Це може включати підтримку першокурсників, організацію та підтримку благодійних заходів, психологічну допомогу тощо.
- 4. Через свої представницькі органи студентське самоврядування бере участь у прийнятті рішень, які стосуються освітнього процесу, організації студентського життя та розвитку інфраструктури інституту.
- 5. Студентське самоврядування виступає як канал зв᾽язку між здобувачами, викладачами та адміністрацією, сприяючи вирішенню конфліктних ситуацій, обміну ідеями та інформацією.
Студентський президент ННІСГН – Макаренко Вікторія Олександрівна.
Повноваження студентського президента: захист прав та інтересів здобувачів, які навчаються у інституті; сприяння проведенню соціально-гуманітарної роботи, культурно-масових заходів в інституті; інформування та залучення здобувачів до культурно-масових заходів та акцій, які проводяться в інституті; звітування перед студентською громадою про свою діяльність.
Студентська Рада гуртожитку ННІСГН є громадським органом самоврядування студентів і створюється у гуртожитку для залучення його мешканців до проведення заходів, спрямованих на поліпшення житлових та санітарно-побутових умов, перепускного та санітарного режимів, проведення соціально-гуманітарної, культурно-масової, спортивної роботи, організацію відпочинку, пропаганди здорового способу життя, надання допомоги адміністрації щодо поселення та проживання здобувачів у гуртожитку. Студрада гуртожитку виконує свої повноваження на основі єдності цілей колективності, демократії, гласності, дотримання принципів соціальної справедливості та законності, захисту прав та інтересів здобувачів інституту.
Голова студентської ради гуртожитку ННІСГН – Ільницька Валерія Валеріївна
Повноваження голови студентської ради гуртожитку: затвердження рішень з питань гуртожитків для проживання осіб, які навчаються в навчально-науковому інституті соціальних і гуманітарних наук.
Голова профбюро ННІСГН – Петренко Катерина Андріївна.
Повноваження профспілкового організатора: прийом до профспілки здобувачів освіти нових членів і організація обліку членів профспілки в інституті; постановка й зняття з обліку; проведення навчання профспілкового активу в інституті; безпосередня участь в роботі профспілкового комітету студентів, відвідування засідань президії профкому; забезпечення зв’язку між профспілковою спільнотою здобувачів інституту та профкомом університету; вчасне та регулярне інформування студентів про придбання путівок на літній та зимовий відпочинок.
21.02.2024