Державна атестація у НН ІФВС

У Навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту завершилась державна атестація здобувачів вищої освіти першого (бакалаврського) рівня.

Головою Державної атестаційної комісії зі спеціальності «017 Фізична культура і спорт» був директор Комунальної установи «Луганський обласний фізкультурний центр «Олімп» Іщенко Юрій Володимирович.

Здобувачі вищої освіти продемонстрували достатній рівень знань з теорії і методики спортивного тренування, олімпійського та професійного спорту, практичні уміння та навички у спортивному тренуванні.

Вітаємо наших випускників та бажаємо вам не зупинятися на досягнутому, активно примножувати свої успіхи, вдало розпочати професійну діяльність. Бажаємо вам усього найкращого на вашому життєвому шляху!

Директорат НН ІФВіС