Науково-методичний семінар

На факультету іноземних мов відбувся науково-методичний семінар.

З метою підвищення рівня науково-методичної підготовки та педагогічної майстерності викладачів на факультеті іноземних мов  був проведений науково-методичний семінар «Формування SOFT SKILLS для здобувачів вищої освіти».

Спікером заходу була  доцент кафедри педагогіки Вікторія Швирка. Зустріч науковців відбувалася в дистанційному форматі, об’єднавши факультетську міжкафедральну спільноту. Відповідно до програми семінару, слухачі мали змогу ознайомитися з процесом формування навичок soft skills, який  є важливим компонентом для конкурентоспроможності майбутніх фахівців,  удосконалення їх професійних  компетентностей.

Дієві поради спікера дозволили  детально розібратися з методами розвитку  софт-скілів,  які допоможуть  здобувачам освіти ефективно комунікувати, керувати часом, проблемно мислити, співпрацювати в колективі, вибудовувати особисту стратегію розвитку тощо. А відтак, політика набуття здобувачами вищої освіти soft skills упродовж періоду навчання є актуальною й повинна  відповідати цілям та результатам навчання за освітніми програмами.

Інформаційний центр факультету іноземних мов