Зустріч зі стейкхолдером

23 травня в онлайн форматі відбулась зустріч здобувачів освіти та усіх зацікавлених осіб із стейкхолдером спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення рівня магістр.

23 травня 2023 кафедра інформаційних технологій та систем навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій провела для здобувачів освіти рівнів бакалавр та магістр, викладачів  та усіх зацікавлених осіб на зустріч із стейкхолдером спеціальності 121 Інженерія програмного забезпечення Грибинюком М.Б., QA Lead of Product platform GR8 Tech.

Зустріч розпочалась із вітального слова директора інституту Геннадія Могильного в якому він наголосив на важливості регулярних зустрічей студентів із представниками ІТ галузі у ході яких здобувачі освіти мають можливість узнати про тенденції у галузі, отримати відповіді на питання.

Далі гарант програми розповів усім присутнім про сучасні тенденції тестування програмного забезпечення, тематика зустрічі викликала у учасників зацікавленість.

Кафедра інформаційних технологій та систем
навчально-наукового інституту фізики,
математики та інформаційних технологій