Онлайн-захід щодо якості вищої освіти

Гаранти освітніх програм НН ІІМВСПН взяли участь в онлайн-заході щодо якості вищої освіти по-європейськи.

Так, гаранти освітніх програм спеціальностей «Політологія», «Міжнародні відносини» та «Соціологія» навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук Бадер А.В., доктор політичних наук; Вовк С.О., доктор політичних наук; Балацька О.Б., доктор політичних наук; Хобта С.В.; Котеленець К.М. доєдналися до онлайн-заходу «Якість вищої освіти по-європейськи. Чого чекати українським університетам?». Організатори зустрічі – ГО «Прогресильні» спільно з Національним агентством із забезпеченням якості вищої освіти.

Мова йшла про те:

1. 1. Якою буде акредитація по-новому?
  2. 2. Що таке Апеляційна палата, яка буде мати повноваження розглядати скарги на рішення НАЗЯВО щодо акредитації освітніх програм та інституційної акредитаці закладів освіти.
  3. 3. Як здійснюватиметься постакредитаційний моніторинг – оцінювання органом, що прийняв рішення про акредитацію, виконання наданих за результатами акредитації рекомендацій та/або відповідності критеріям акредитації.
  4. 4. Чи зміниться статус Національного агентства і якою буде система відбору його членів?

Дякуємо організаторам за роз’яснення.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин та соціально-політичних наук