Перший «Квартирник» в НН ІКМ

Студентське самоврядування НН ІКМ провело перший «Квартирник».

18 травня студентський директорат НН ІКМ на чолі зі студ.директором Кариною Варфоломієвою провів перший «Квартирник» в інституті.

«Квартирник» – це такий формат заходу, де кожен може показати свій талант і не боятися, що його будуть оцінювати викладачі. Спочатку студентам було запропоновано зареєструватися на захід у будь-яку категорію: танець, вокал, музичний інструмент, читання віршів чи прози. Також на самому заході був і «вільний мікрофон».

Були пісні під гітару і всім відомі, і авторські. Були авторські вірші. Була дуже затишна, дружня, натхненна атмосфера. А після – гарячий чай із смаколиками.

Будемо сподіватися, що наш «Квартирник» стане традицією і на нього буде приходити все більше і більше студентів із виступами і просто послухати.

Інформаційний центр НН ІКМ