Нова угода про співпрацю з міжнародним партнером

Кафедрою публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти ініційовано заключення угоди про співпрацю з Університетом прикладних наук Кампус 02 м. Грац, Австрія.

Угода підисана 08.05.2033 ректором ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка», професором Оленою Караман. Австрійський університет уже в цьому році виступає співорганізатором I Міжнародної науково-практичної конференціі «Інтерграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій», яка відбудеться на базі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка 25 травня 2023 р. Сподіваємося на подальшу плідну співпрацю в освітній та науковій сферах.

За інформацією кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами