Гостьова лекція

Гостьова лекція «Співвідношення понять «політична криза», «криза політичного розвитку» і «політичний конфлікт»

12 травня 2023 р. на запрошення Бадера Антона Васильовича, директора навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин та соціально-політичних наук провідний науковий співробітник відділу політичних інститутів та процесів Інституту політичних і етнополітичних досліджень ім. І. Ф. Кураса, доктор політичних наук Ляшенко Тетяна Михайлівна прочитала лекцію в онлайн-режимі для здобувачів бакалаврату спеціальностей «Політологія», «Соціологія» та «Міжнародні відносини». Тема лекції «Співвідношення понять «політична криза», «криза політичного розвитку» і «політичний конфлікт» зумовлена тим, що кризи політичного розвитку, а саме: криза ідентичності, криза легітимності, криза проникнення, криза розподілу та криза участі у своїй взаємодії, а також вкрай суперечливі зовнішні впливи через специфічне геополітичне середовище між двома крупними центрами сили,  фактично призвели до тих випробувань, які нині проходить Українська держава.

Після лекції розгорнулася жвава дискусія, до активного спілкування долучилися й викладачі кафедри політології та правознавства, філософії та соціології, всесвітньої історії та міжнародних відносин.

Дякуємо Тетяні Михайлівні за актуальну й змістовну лекцію, яка мотивувала студентів до подальшого саморозвитку.