Едвайзерська година в НН ІПП

8 травня викладач кафедри філологічних дисциплін Маргарита Васильєва провела едвайзерську годину «Не загасити пам’яті вогонь …».

Захід відбувся для здобувачів 3 курсу спеціальності «Початкова освіта» і був присвячений Дню пам’яті та примирення і Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.

На зустрічі обговорювалися реалії 1939 – 1945 років, масштабність та наслідки трагічної події, внесок українського народу у перемогу над нацизмом. Здобувачі вищої освіти поглибили знання про героїчне минуле нашої країни, національні символи пам’яті у світі, вшанували хвилиною мовчання пам’ять усіх загиблих у Другій світовій війні та під час збройної агресії росії проти України.

Важливо пам’ятати, що агресора у Другу світову війну зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ця пам’ять – запорука неминучості нашої перемоги і сьогодні.

Поки ми пам’ятаємо – ми непереможні!

Навчально-науковий інститут педагогіки і психології