День пам’яті та примирення 2023 в місті Миргород

Сьогодні, 08 травня, в Україні та багатьох країнах Європи відзначають День пам’яті, який символізує перемогу над нацизмом і присвячений пам’яті жертв Другої світової війни.

З нагоди цієї пам’ятної дати здобувачі освіти навчальних підрозділів, що знаходяться у місті Миргород: НН інститут економіки та бізнесу, Факультет природничих наук, НН інститут фізики, математики та інформаційних технологій, а також Рубіжанський фаховий коледж вшанували пам’ять захисників Батьківщини та поклали квіти до Меморіального комплексу Вічної Слави.

«З уроків історії ми пам’ятаємо, що перемагає той, хто захищає рідну землю. Тож нехай ця пам’ять мотивує до боротьби з російським агресором та робить нас сильнішими, щоб знову здобути Перемогу. І ми переможемо! Вічна памʼять усім загиблим у Другій світовій війні! Слава кожному, хто бився проти нацизму та переміг! Слава всім українським Героям різних часів, яким ми однаково завдячуємо нашим життям!»