Благодійна вистава «Лісова пісня»

Студентська молодь та колектив університету відвідали благодійну виставу «Лісова пісня».

Виставу за мотивами твору Лесі Українки «Лісова пісня» підготували та зіграли вчителі та учні Лубенської спеціалізованої школи I-III ступенів № 6. Усі отримані кошти від благодійного заходу будуть передані на потреби нашим військовим на фронт.

Первинна профспілкова організація та адміністрація Луганського національного університету імені Тараса Шевченка організували відвідування благодійного заходу та придбали квитки для студентів, викладачів і співробітників.

«Ми отримали захоплення від акторської гри, зокрема, від музичного та світлового оформлення», – поділились враженнями глядачі з університету.

Після вистави представники студентського самоврядування ЛНУ імені Тараса Шевченка привітали акторів, подарували квіти та солодкі подарунки, а також висловили слова подяки за запрошення на це чудове дійство.

З кожним днем ми все ближче до нашої Перемоги. Слава Україні! Героям слава!

Прес-центр ЛНУ