Гостьова лекція на факультеті природничих наук

На факультеті природничих наук пройшла гостьова лекція «рОСІЙСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ТЕРОРИЗМ: УКРАЇНСЬКИЙ АСПЕКТ».

Напередодні чергової річниці трагедії на Чорнобильській атомній електростанції, яка відбулася 26 квітня 1986 року, кафедра садово-паркового господарства та екології запросила на он-лайн  зустріч з колективом викладачів та студентів ФПН завідувачку відділу радіоекології і дистанційного зондування ландшафтів Інституту агроекології і природокористування НААН, кандидата сільськогосподарських наук, старшого дослідника Райчук Людмилу Анатоліївну, яка презентувала доповідь «рОСІЙСЬКИЙ ЯДЕРНИЙ ТЕРОРИЗМ: УКРАЇНСЬКИЙ АСПЕКТ», що стала узагальненням результатів роботи наукової установи в цьому напрямку протягом року повномасштабного вторгнення росії.

Під час презентації та подальшої дискусії було порушено питання сучасного стану навколишнього середовища на території Чорнобильської атомної електростанції, впливу російської окупації території станції та розповсюдження радіоактивного забруднення на інші ділянки, змодельовані ситуації вибуху на Запорізькій атомній електростанції та застосування різноманітних видів ядерної зброї на території України та вплив на довкілля та людей.

Щиро вдячні Людмилі АнатоліївніРайчукза змістовну та цікаву зустріч та сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

Кафедра садово-паркового господарства а екології.