Саундтрек до фільму «Motanka film»

Авторська пісня викладачки НН ІКМ стала саундтреком до фільму «Motanka film».

18 травня у Полтавському театрі ляльок  презентували «Motanka film». Фільм вже отримав визнання у рамках Міжнародної книжкової виставки у Вільнюсі «700 рядків за свободу».

Фільм створено завдяки спільній роботі Полтавської обласної дитячої громадської організації «Століття краси» разом із заслуженим майстром народної творчості України, арт-куратором креативного мистецького хабу «OTOLOVKO» Наталією Свиридюк. Саме колекцію ляльок родини Свиридюк використано у фільмі.

«Motanka film» ознайомлює глядача із різноманітними техніками та видами народного декоративно-ужиткового мистецтва. Під час зйомок були використані сорочки різних районів історичної  Полтавщини: виконані технікою «білим по білому» на домотканому конопляному полотні; оздоблені геометризованим рослинним орнаментом виконаним в техніці «лічильна гладь», нитками фарбованими рослинними барвниками; сорочки першої половини ХХ ст. вишиті червоно-чорним рослинним орнаментом у техніці «хрестик» (за інформацією інформагенства «Новини Полтавщини»).

Саундрек для фільму написала викладачка кафедри музичного мистецтва та хореографії НН ІКМ, солістка Полтавської обласної філармонії Лариса Борисенко. Саундтреком стала пісня, яка вже має своїх прихильників – «Мій рідний край».

Подивитися фільм та послухати саундтрек можна за покликанням: https://www.youtube.com/watch?v=VzabumhIurs

Інформаційний центр НН ІКМ