Профорієнтаційна зустріч із випускниками ВПУ № 7

Представник НН ІФМІТ провів зустріч із випускниками ВПУ № 7 м. Кременчука спеціальності 122«Комп’ютерні науки».

24 квітня 2023 року заступник директора із соціально-гуманітарної роботи Володимир Маєвський провів профорієнтаційну зустріч із випускниками вищого професійного училища № 7 м. Кременчука спеціальності 122 «Комп’ютерні науки».

Майбутніх абітурієнтів ознайомили із особливостями вступної компанії 2023 на основі рівня фаховий молодший бакалавр, основними термінами, особливостями обрахування конкурсного балу; дали поради, щодо подання заяв; надали докладну розповідь про пільги. Також абітурієнтів познайомили із перевагами навчання в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка.

По завершенню зустрічі потенційні абітурієнти отримали відповіді на свої питання.

НН ІФМІТ