День Матері-Землі в НН ІПП

У НН ІПП ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» пройшов конкурс фотографій «Мальовничі куточки України», присвячений Міжнародному дню Матері-Землі.

На онлайнову виставку  здобувачі вищої освіти підготували різні фотографії з краєвидами нашої країни.

Природа України – багата та різноманітна. Завдяки географічному положенню та кліматичним умовам у нас є просторі степи й густі ліси, лагідні моря й величні гори, бурхливі річки та спокійні озера, на просторах країни ростуть тисячі видів рослин та водиться величезна кількість тварин. Кожне містечко, селище має свої історичні та архітектурні пам’ятки. Щоб краса української природи  не збідніла, не зникли її чудові ландшафти, не зміліли річки, не вимирали тварини, ми маємо піклуватися про неї.

Зараз в Україні йде війна.  Вона вбиває не тільки людей, а  й знищує культурні пам’ятки, музеї, палаци, церкви тощо та руйнує екологічну систему планети.

Ми повинні й можемо жити в злагоді з природою. Збережімо нашу Україну зеленою та квітучою!

За інформацією НН ІПП