Директор НН ІІМВСПН дав коментар в марафоні “Єдині новини”

Нещодавно директор інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Антон Бадер дав коментар телеканалу Інтер в марафоні “Єдині новини”.

«9 травня – сакральна дата для путіна. “Побєдобєсіє”, “дєдивоєвалі”, “можемповторить” – стовпи пропаганди «руського міра», а мілітаристське брязкання зброєю на параді, то його апофеоз»,-стверджує політолог з  Антон Бадер.

«У путінській авторитарній державі це експлуатувалося і продовжує експлуатуватися для своїх громадян, що росія – велика держава, що вона перемогла у Другій світовій війні. І це оправдовує наявність великих військових структур. І дуже довго експлуатувався цей образ, сформований ще в 70-х рр. минулого столітя.» – зазначив Антон Бадер.

Антона Бадера доволі часто запрошують в якості експерта з суспільно-політичних питань у різні телепередачі та ефіри.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально-політичних наук