Підсумки тижневої профорієнтаційної роботи

У рамках профорієнтаційної роботи впродовж робочого тижня з 17 по 22 квітня директорат та викладачі НН ІФВіС відвідали загальноосвітні школи I-III ступенів Лубенської міської ради.

Майбутні абітурієнти були раді зустрічі із захопленням ознайомилися з майбутніми професіями ДЗ «Луганського національного університету імені Тараса Шевченка». Надалі заплановані зустрічі з випускниками загальноосвітніх шкіл по Лубенському районі, а в травні відвідання Всеукраїнських спортивних змагань, які відбудуться у м. Лубни на початку травня та проведення вебінару з тренерами ДЮСШ Полтавської області на тему «Особливості вступу 2023року».

Дякуємо керівникам навчальних закладів за теплий прийом та співпрацю!

Дякуємо Збройним силам України, всім хто боронить нашу країну за можливість навчати та виховувати майбутніх патріотів!

Директорат НН ІФВіС!