Міжнародна науково-практична конференція в ННІФВС

19-20 квітня у навчально-науковому інституті фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася V Міжнародна науково-практична конференція.

Конференція «Сучасні тенденції та перспективи розвитку якісної підготовки майбутніх фахівців фізичної культури і спорту в умовах ступеневої освіти» в режимі Online на платформі Zoom.

Ініціатором проведення конференції стала кафедра теорії та методики фізичного виховання. Співорганізатором конференції – ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти».

З вітальним словом до учасників звернулися Олександр Дубовой, к.п.н, доцент, Майстер спорту України Міжнародного класу з богатирського багатоборства, директор ННІФВС;  Владислава Ганчева, завідувачка сектору виховної роботи відділу психологічного супроводу та соціально-педагогічної роботи ДНУ «Інститут модернізації змісту освіти»; Віктор Острєцов,  голова Луганського обласного відділення НОК України, начальник обласного відділення КФВС МОН України; Василій Мазін, стейкхолдер ОП «Фізична культура», д. пед. наук, професор, завідувач кафедри управління фізичною культурою і спортом Національного університету «Запорізька політехніка».

У конференції взяли участь 108 науковців із 35 закладів вищої освіти України і Молдови, кращі вчителі-практики,  представники спортивних федерацій України та Румунії.

На пленарному  засіданні були представлені цікаві доповіді:  Horvat Irina-Liuba, Secretar General Uniunea Ucrainenilor din România (UUR);  Președinte Federația Română De oină, Nicolae Dobre; Національної Федерації Стрілецького Хортингу України (Сергій Єлін), Міжнародної федерації військового хортингу України (Олексій Шило) Федерації Поліцейського Хортингу України (Ірина Рогоза), Національної федерації бойового хортингу України (Олександр Гречаний), Чорноморського національного університету імені  Петра Могили (д.п.н., професор Надія Довгань),  Полтавського державного медичного університету (д.п.н., доцент Валерій Жамардій), КУ «Харківська гуманітарно-педагогічна академія» Харківської обласної ради (к.п.н., професор Олена Школа), Володарського ліцею імені В. П. Мельника Білоцерківського району Київської області (заслужений вчитель України, Лариса Мокринська); Державного податкового університету (к.п.н., доцент Зоя Діхтяренко; к.п.н., професор Едуард Єрьоменко),  Криворізького навчально-наукового інституту Донецького  Державного університету внутрішніх справ (к.п.н., доцент Людмила Зубченко), Мелітопольського державного педагогічного університету імені Богдана Хмельницького (к.п.н., доцент Олена Котова), ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченко» (к.п.н., доцент Тетяна Полулященко; доктор філософії, доцент Олена Шинкарьова; к.п.н., доцент Олена Отравенко; викладач, аспірант Аліна Омельченко).

Програма конференції складалася з пленарного засідання та роботи секцій. Доклади були змістовними, різноплановими, креативними,  спрямовані на патріотичне виховання молоді.  Робота на конференції була насиченою, плідною, цікавою та сприяла визначенню перспективних напрямків підвищення якості освітнього та навчально-тренувального процесів, встановленню тісних відносин між закладами освіти.

В ході обговорення результатів конференції науковці, аспіранти, викладачі, вчителі, відомі спортсмени обмінялися результатами наукових і практичних досліджень, висловили конструктивні пропозиції та свої побажання. За підсумками конференції планується видання фахового збірника статей.

Оргкомітет конференції дякує всім учасникам конференції за плідну співпрацю, бажає подальших творчих звершень! Мирного неба!

За матеріалами  ННІФВС