З Великоднем!

Луганський національний університет імені Тараса Шевченка щиро вітає всіх Вас з Великоднем – світлим християнським святом!

Христос Воскрес!

І це – найбільше свідчення перемоги життя над смертю, світла над темрявою!

Сьогодні ми по-новому переживаємо боротьбу добра і зла, ми є свідками і учасниками цього непростого протистояння.

Нехай воскреслий Христос принесе Перемогу всій нашій неймовірній Україні!

Бажаємо всім Вам сили духу, всеосяжності любові, мудрості в прийнятті відповідальних рішень, непохитності віри! Нехай Святий Великдень несе нам довгоочікувану радість, дарує надію та впевненість у завтрашньому дні, вселяє спокій у серцях, живить душу та укріплює віру. Нехай Божа милість несе у Ваші сім’ї та країну – МИР.

Нехай із кожним ударом великоднього дзвону у Ваш дім увійде Господнє всесильне благословення. Нехай пасхальні піснеспіви гучно лунають у Ваших домівках і радісно сповіщають, що Христос Воскрес воскресне й Україна!

Ми щиро бажаємо нам усім, щоб сонце Перемоги і Миру зійшло над Україною!!!

З ВЕЛИКОДНЕМ!!!