ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ У КОНФЕРЕНЦІЇ

Шановні колеги! Запрошуємо вас до участі у Міжнародній науково-практичній конференції «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій».

Кафедра публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Луганського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує освітян, здобувачів усіх рівнів вищої освіти взяти участь 25 травня 2023 року у Міжнародній науково-практичній конференції «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій». Форма проведення: заочна інтернет-конференція. Публікація безкоштовна.

Тематика конференції:

• Теорія та історія публічного управління.
  • Механізми публічного управління.
  • Державна служба.
  • Місцеве самоврядування.
  • Проблеми забезпечення сталого розвитку країн в контексті сучасних світових процесів.
  • Управління закладами освіти.
  • Психологія управління: виклики сьогодення.
  • Національно-патріотичне виховання в умовах зовнішніх та внутрішніх викликів.
  • Управління та адміністрування протидії гібридним загрозам національній безпеці.

Робочі мови конференції: українська, англійська.

Повна інформація про час і порядок роботи відображені в інформаційному листі.

Інформаційний лист конференції

У разі виникнення додаткових запитань прохання звертатися за телефоном: +380665377041 (WhatsApp, Viber, Telegram), Васиньова Надія – координатор конференції.

Кафедра публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами