Профорієнтація НН ІКМ: майстер-клас з розписування брошок

НН ІКМ провів в Полтаві майстер-клас для майбутніх абітурієнтів.

1 квітня в майстерні кафедри образотворчого та декоративно-прикладного мистецтва НН ІКМ був проведений майстер-клас з розписування брошок, який провела викладачка кафедри, художниця-ілюстраторка – Нато Мікеладзе.

Майстер-клас проходив в рамках Дня відкритих дверей в навчально-науковому інституті культури і мистецтв.

На майстер-класі Нато Мікеладзе запропоновала учасникам створити своїми руками весняні брошки. На фанерні заготовки приклеювалися кріплення для брошок та робився розпис фарбами. Кожен малював те, що по побачив на заготовці, і навіть більше.

Кожен учасник майстер-класу отримав не тільки гарний настрій в похмурий день, а й забрав із собою брошку, яка буде зігрівати його цілий рік.

Відеоролік з майстер-класу можна подивитися на ютуб-каналі НН ІКМ: https://www.youtube.com/watch?v=H1oP-B-PtwA.

Інформаційний центр НН ІКМ