РАЗОВЕ ЗАСІДАННЯ СПЕЦРАДИ (Головко О.С.)

Захист дисертації Головко Ольги Сергіївни за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка».

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 503 – ВК від 31.03.2023 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Головко Ольги Сергіївни за спеціальністю 015 «Професійна освіта (за спеціалізаціями)» з галузі знань 01 «Освіта/Педагогіка».

Науковий керівник: Гаврілова Людмила Гаврилівна, доктор педагогічних наук, професор, завідувач кафедри теорії і практики початкової освіти ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

Головко Ольга Сергіївна. Формування демократичної культури майбутніх менеджерів освіти засобами неформальної освіти.

Склад разової вченої ради

Голова ради: Починкова Марія Миколаївна, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензенти:

• Шехавцова Світлана Олександрівна, д.пед.н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».
  • Швирка Вікторія Миколаївна, к.пед.н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Опоненти:

• Лебедик Леся Вікторівна, д.пед.н., професор, Полтавський національний педагогічний університет імені В. Г. Короленка.
  • Ткачова Наталія Олександрівна, д.пед.н., професор, Харківський національний педагогічний університет імені Г. С. Сковороди.

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Дата захисту: 8 червня 2023 р. об 11:00

Захист відбудеться: вул. Генерала Ляскіна, 2, ауд. 130, м. Лубни, Полтавська обл., 37500

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Контакти:

e-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko1999@gmail.com