Участь у міжнародному гранті

Участь у міжнародному гранті здобувачів вищої освіти спеціальности 014 середня освіта (фізична культура).

В межах співробітництва між ЛНУ імені Тараса Шевченко та Фондом цивільних досліджень та розвитку США здобувачі першого (бакалаврського) та другого (бакалаврського) рівнів НН інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «014 Середня освіта (Фізична культура)» пройшли дистанційний курс навчання «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Вдало пройшовши курс здобувачі вищої освіти підвищили свій рівень обізнаності щодо базових правил безпеки у цифровому середовищі. Даний курс дозволив дізнатися про основні загрози в цифровому середовищі, зрозуміти, на яку особисту інформацію полюють хакери, запам’ятати поради щодо захисту особистих даних, грошей, безпечно використати електронні гаджети та інформаційні ресурси. Отримані знання здобувачі вищої освіти з успіхом будуть застосовувати у своїй навчально-науковій та професійній діяльності, як вчителі фізичної культури. Свої знання здобувачі вищої освіти підтвердили отримананням сертифікатів.

Дякуємо організаторам за надану таку можливість!

Директорат НН ІФВіС