Святкування Дня поезії

Викладачі та студенти НН ІКМ відзначили День поезії поезією Ліни Костенко.

21 березня викладачі та студенти навчально-наукового інституту культури і мистецтв, зокрема спеціальностей «Графічний дизайн» та «Середня освіта. Музичне мистецтво», в День поезії відвідали відділ читальних залів Полтавської обласної бібліотеки для юнацтва імені Олеся Гончара. Вони завітали на поетичну акварель «Ліна Костенко. Душа тисячоліть шукає себе в слові». Вірші та пісні на слова відомої поетеси, що звучали на заході, перетворили спілкування на мистецьке свято.

Присутні переглянули фрагменти лекцій та інтерв’ю Ліни Василівни, в яких вона відкриває свої погляди на Україну та світ. Справжній глибинний талант, поетична щирість і духовне багатство пані Ліни стали надбанням української літератури.

Всією своєю творчістю, культурною та громадською діяльністю велика поетеса закликає людей бути більш чуйними і уважними одне до одного, та до своєї рідної мови і країни.

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв