Рапсодія почуттів

Викладачі та студенти виступили із вокальними номерами на музично-літературних посиденьках «Рапсодія почуттів».

14 березня викладачі та студенти НН ІКМ кафедри музичного мистецтва та хореографії долучилися до музично-літературних посиденьок «Рапсодія почуттів», присвячених жінці, весні, коханню та надії, який організувала Полтавська обласна універсальна наукова бібліотека імені І.П. Котляревського.

Пісні у виконанні студентів спеціальності «Музичне мистецтво» НН ІКМ ЛНУ імені Тараса Шевченка: Юлії Журавльової, Марії Тіхонової, Ірини Миколенко, Єгора Опошняна, Віри Олефір, Марії Карнаух, Ірини Чумак «приворожили» всіх. В залі лунали і стародавня веснянка, в основу якої покладена пентатоніка, і відомі українські народні пісні. Мелодії торкалися невидимих струн в душах і серцях, викликаючи сльози на очах у слухачів.

Руслан Христиченко, соліст Полтавської обласної філармонії, лауреат Всеукраїнської премії імені О. Білаша, лауреат Міжнародної премії імені Г. Сковороди, який є наставником талановитої молоді, виконав всесвітньо відомий романс «Чорнії брови, карії очі».

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв