Олімпіади з іноземних мов

На факультеті іноземних мов відбулися олімпіади з англійської, французької, німецької та іспанської мов.

1 березня 2023 року на факультеті іноземних мов стартували щорічні олімпіади з англійської, французької, німецької та іспанської мов, які добігли кінця 10 березня.

В олімпіадах взяли участь здобувачі освіти 1-4 курсів. До участі запрошувалися всі охочі перевірити свої знання та відкрити для себе особливості іноземних мов.

Студентам пропонувалися тестові та творчі завдання. Тести рівня «Досконалість» дозволили виміряти сформованість граматичної та лексичної компетентностей здобувачів та вмотивувати їх шукати відповіді на запитання.

Творчі завдання рівнів А1-В2 пропонувалися для перевірки комунікативної компетентності та знання правил оформлення письмових робіт.

В результаті були визначені переможці, які отримали грамоти.

Інформаційний центр факультету іноземних мов