Спортсмен виборов бронзову нагороду

Спортсмен ЛНУ імені Тараса Шевченка виборов бронзову нагороду на Чемпіонаті Європи з боротьби.

13 березня в Бухаресті (Румунія) стартував Чемпіонат Європи з греко-римської, вільної та жіночої боротьби серед спортсменів та спортсменок до 23-х років.

Вдалим був другий день виступу українських спортсменів. Так, відзначилися борці греко-римського стилю: у ваговій категорії до 130 кг золоту медаль виборов Микола Вишневський, а у ваговій категорії до 77 кг – на останніх секундах поєдинку Микита Політаєв, студент четвертого курсу навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту спеціальності «Фізична культура і спорт», виборов бронзову нагороду.

Вітаємо спортсменів та тренерів із перемогою!

Дякуємо Дмитру Пікалову за підготовку Микити. Бажаємо подальших спортивних досягнень. Вболіваємо за українських борців разом!