Світла пам’ять…

Раптово пішов з життя відомий вчений, Почесний професор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олександр Андрійович Галич.

Колектив університету висловлює співчуття рідним і близьким.

Олександр Андрійович Галич – літературознавець, доктор філологічних наук, професор, відмінник освіти України, заслужений діяч науки і техніки України. Працював завідувачем кафедри української літератури, згодом кафедри теорії літератури та компаративістики Луганського національного університету імені Тараса Шевченка. Очолював Східний філіал Інституту літератури НАН України. Є автором понад 500 наукових та науково-методичних праць, з них: 12 монографій і 20 підручників і посібників. Під керівництвом Олександра Андрійовича захищено 8 докторських і 37 кандидатських дисертацій.

Олександр Андрійович був успішним й мудрим керівником, ученим, прикладом для молодого покоління.

Світла пам’ять про нього назавжди залишиться в наших серцях.