Гостьова лекція

У рамках обміну педагогічним досвідом кафедр природничого спрямування на ФПН 7 березня була проведена гостьова лекція «Вегетативне, нестатеве і статеве розмноження рослин».

Спікер – кандидат біологічних наук, доцент кафедри рослинництва та садово-паркового господарства Миколаївського національного аграрного університету Миколайчук В. Г. Лекція була організована завдяки сприянню старшого викладача кафедри біології та агрономії, кандидата біологічних наук, директора Луганського природного заповідника НАН України Боровик Л.П.

У заході прийняли участь здобувачі освіти бакалаврського та магістерського рівнів, викладачі кафедр факультету.

Лекція Миколайчук В.Г. відзначалася високим рівнем викладення матеріалу, була насичена цікавими прикладами та фактами про життєві цикли та способи розмноження рослин різних систематичних груп і супроводжувалася презентацією. Періодично виникала жвава дискусія між викладачем та здобувачами освіти з приводу обговорення матеріалу.

Колектив викладачів факультету природничих наук та студенти щиро вдячні Миколайчук В. Г. за цікаву лекцію.

За інформацією факультету природничих наук