Науковий семінар на ФПН

На факультеті природничих наук відбувся науковий семінар «Стан та перспективи розвитку геологічної музейної справи на Луганщині».

28 лютого 2023 року на факультеті природничих наук відбувся науковий семінар пана Миколи Івановича Удовиченко, кандидата геолого-мінералогічних наук, доцента кафедри хімії, географії та наук про Землю, почесного професора ЛНУ імені Тараса Шевченка, за темою: «Стан та перспективи розвитку геологічної музейної справи на Луганщині».

Науковий семінар пройшов в активному  діалозі, доброзичливій атмосфері, викликав у присутніх велику зацікавленість. Сподіваємося, що така конструктивна розмова сприятиме якості наукових досліджень і розширить набір корисних навичок майбутніх фахівців.

Колектив факультету щиро дякує пану Миколі Івановичу Удовиченко за змістовну презентацію та надання відповідей на запитання які виникали протягом семінару.

Кафедра хімії, географії та наук про Землю