«Мова народу – то найсвятіше його багатство…»

Колежани взяли участь у тематичному заході «Мова народу – то найсвятіше його багатство…».

У Міжнародний день рідної мови – 21 лютого 2023 року, студенти та викладачі Фахового коледжу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» та Старобільського фахового коледжу ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка» стали учасниками тематичного заходу «Мова народу – то найсвятіше його багатство…».

Захід був організований та проведений студентським самоврядуванням коледжів. Під час якого колежани згадали історію створення свята, наголосили на важливості української мови для єднання народу, розвитку держави.

Здобувачі освіти читали вірші Т. Шевченка, В. Сосюри,Л. Костенко, Л. Українки.

Ми завжди повинні пам’ятати, що мова – це найважливіший, найбагатший, найміцніший засіб зв’язку в одне велике історичне ціле минулих, сучасних і майбутніх поколінь народу. Мова – це яскрава ознака життєдіяльності нації і держави.

Фаховий коледж
ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»,
Старобільський фаховий коледж
ДЗ «ЛНУ імені Тараса Шевченка»