Світла пам’ять світлій людині!

Обірвалося життя одного з провідних учених Луганського національного університету імені Тараса Шевченка – професора Михайла Бур’яна. Колектив висловлює щирі співчуття рідним та близьким…

Михайло Степанович Бур’ян – історик, сходознавець, доктор історичних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України. Він працював в університеті з 1985 року, був деканом історичного факультету, тривалий час завідував кафедрою всесвітньої історії та міжнародних відносин.

Коли на базі історичного факультету було створено навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук, Михайло Степанович багато робив для його розвитку. Він був відомим сходознавцем і зробив вагомий внесок у науку.

Михайло Степанович Бур’ян запам’ятався мудрим педагогом для студентів, чуйною доброю людиною, відкритим і порядним для колег.

Адміністрація та професорсько-викладацький колектив університету висловлює щирі співчуття рідним та близьким … Світла пам’ять світлій людині!

Колектив ЛНУ імені Тараса Шевченка