ТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС МАЛЮНКІВ

Факультет української філології та журналістики оголошує тематичний конкурс малюнків до 209-ої річниці з дня народження українського письменника, культурного діяча Тараса Шевченка.

«Ми в осени таки похожі
Хоч капельку на образ Божий,
Звичайне, що не всі, а так,
Хоч деякі.
Крутий байрак,
Неначе циган чорний, голий,
В діброві вбитий або спить.
А по долині, по роздоллі
Із степу перекотиполе
Рудим ягняточком біжить
До річечки собі напитись.
А річечка його взяла
Та в Дніпр широкий понесла,
А Дніпр у море, на край світа
Билину море покотило
Та й кинуло на чужині».

До участі в конкурсі запрошуються здобувачі освіти закладів загальної середньої освіти, коледжів, інститутів і факультетів Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

На конкурс приймаються роботи учасників, які відповідають темі конкурсу. До кожноїроботи додається інформація про автора (прізвище, ім’я та по батькові, місце навчання, телефон, електронна пошта).

Дедлайн подання робіт 4 березня 2023 року.

Для участі в конкурсі малюнки та інформацію про автора надсилати на електронну пошту: fufskdekanat@gmail.com

Оголошення результатів і нагородження учасників відбудеться 9 березня 2023 року.

Довідки за телефоном: 068 714 54 63, 093 244 69 02