Засідання вченої ради НН ІІМВСПН

Нещодавно у навчально-науковому інституті історії, міжнародних відносин і соціально політичних наук відбулось засідання вченої ради інституту.

Відкрив засідання директор інституту Антон Бадер.

На порядку денному розглядали такі питання:

• Про стан соціально-гуманітарної роботи та роботи едвайзерів у інституті.
  • Про результати проведення підсумкової атестації здобувачів другого (магістерського) рівня освіти.
  • Про результати проходження навчальних і виробничих практик здобувачами освіти за І семестр 2022–2023 н.р.
  • Про результати зимової екзаменаційної сесії та організацію освітнього процесу у ІІсеместрі.
  • Зміни у навчальних планах на ІІ семестр 2022–2023 н. р.
  • Затвердження графіків освітнього процесу денної й заочної форми навчання на ІІ семестр 2022–2023 н. р
  • Затвердження наукових керівників та тем бакалаврських кваліфікаційних робіт.
  • Різне.

У різному обговорювались поточні та актуальні питання, пов’язані з функціонуванням та діяльністю інституту у другому семестрі 2022-2023 н.р.

Навчально-науковий інститут історії,
міжнародних відносин і соціально політичних наук