Громадське обговорення проєктів освітньо-професійних програм

На факультеті природничих наук стартує процедура громадського обговорення проєктів освітньо-професійних програм.

На кафедрі хімії, географії та наук про Землю факультету природничих наук стартує процедура громадського обговорення наступних проєктів освітньо-професійних програм на 2023-2024 навчальний рік:

1. ОПП спеціальності 014.06 «Середня освіта. Хімія» (бакалавр)

Гарант освітньо-професійної програми: Хорошилов Геннадій Євгенович, кандидат хімічних наук, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380669109758 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:mauglygena@gmail.com;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – mauglygena@gmail.com.

1. ОПП спеціальності 014.07 «Середня освіта. Географія» (бакалавр)

Гарант освітньо-професійної програми: Гаврюшенко Ганна Володимирівна, кандидат економічних наук, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380666442210 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:super_superanna@ukr.net;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – super_superanna@ukr.net.

1. ОПП спеціальності 014.07 «Середня освіта. Географія» (магістр)

Гарант освітньо-професійної програми: Мельник Ірина Геннадіївна, кандидат географічних наук, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380501612317 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:irgenmaks@gmail.com;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – irgenmaks@gmail.com.

1. ОПП спеціальності 102 «Хімія» (магістр)

Гарант освітньо-професійної програми: Потапенко Едуард Володимирович, доктор хімічних наук, професор кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380509656092 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:potapenko.eduard@gmail.com;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – potapenko.eduard@gmail.com.

1. ОПП спеціальності 103 «Науки про Землю» (бакалавр)

Гарант освітньо-професійної програми: Сопов Дмитро Сергійович, доктор філософії з наук про Землю, в. о. завідувача кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380501634802 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:lnu.sopov@gmail.com;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – lnu.sopov@gmail.com.

1. ОПП спеціальності 103 «Науки про Землю» (магістр)

Гарант освітньо-професійної програми: Удовиченко Микола Іванович, кандидат геолого-мінералогічних наук, доцент кафедри хімії, географії та наук про Землю;

Номер телефону: +380502747531 (у т. ч. Viber, Telegram);

E-mail:triakis26@gmail.com;

Зауваження та пропозиції стосовно освітньо-професійної програми надсилати на електрону пошту – triakis26@gmail.com.

З проєктами освітнньо-професійних програм на 2023-2024 навчальний рік можна ознайомитись відвідавши сторінку кафедри хімії, географії та наук про Землю Луганського національного університету імені Тараса Шевченка перейшовши за посиланням – https://luguniv.edu.ua/?page_id=10352.

За інформацією факультету природничих наук