ЗАХИСТ ДИСЕРТАЦІЇ (Луценко А.В.)

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України № 44 від 12.01.2022, згідно наказу ректора ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» № 214 – ВК від 27.01.2023 року створено спеціалізовану вчену раду з правом прийняття до розгляду і проведення захисту дисертації на здобуття ступеня доктора філософії Луценко Алли Володимирівни за спеціальністю 111 – Математика.

Науковий керівник: Сохацький Федір Миколайович, д. фіз.-мат.н., доцент, Донецький національний університет імені Василя Стуса.

Луценко Алла Володимирівна

Квазігрупи з властивостями оборотності

Склад разової вченої ради

Голова ради: Жучок Юрій Володимирович, д. фіз.-мат. н., професор, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Рецензент: Жучок Юлія Володимирівна, к.фіз.-мат..н., доцент, ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Опоненти:

• Щедрик Володимир Пантелеймонович, д.фіз.-мат.н., провідний науковий співробітник, Інститут прикладних проблем механіки і математики ім.  Я.С. Підстригача НАН України;
  • Дереч Володимир Дмитрович, к.фіз.-мат.н., доцент, Вінницький технічний університет;
  • Романів Олег Миколайович, к.фіз.-мат.н., доцент, Львівський національний університет імені Івана Франка.

Документи до захисту:

Документи з електронним підписом:

Електронна копія дисертації здобувача з текстовим шаром із накладанням електронного підпису здобувача, що базується на кваліфікованому сертифікаті електронного підпису (із використанням кваліфікованої електронної позначки часу)

Документи з електронним підписом

Електронний підпис

Дата захисту: 19.04.2023 о 10:00

Захист відбудеться: площа Академіка Олексія Бекетова, б. 19, мала конференц-зала, м. Лубни, Полтавська обл., 37501

Контакти:

e-mail: mordovcevanv@gmail.com, ekovalenko1999@gmail.com

тел. (050)987-29-51, (066)899-64-25

Посилання на трансляцію захисту дисертації:

Рішення про присудження ступеня доктора філософії