Конференція з практики в НН ІПП

В навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбулася конференція з практики.

Днями на кафедрі дошкільної та початкової освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології відбувалася настановча конференція із здобувачами вищої освіти 4 року навчання (спеціальність «Початкова освіта») з питань організації та проведення виробничої педагогічної практики (методист ‒ асистент кафедри Зажарська Ганна Петрівна).

Здобувачі були ознайомлені з правилами техніки безпеки під час практики в умовах воєнного стану, отримали всі необхідні методичні матеріали, також було обговорено специфіку проведення уроків у змішаному режимі з молодшими школярами.

Приємно, що чимало студентів уже працюють безпосередньо у початковій школі, тож, наші здобувачі ‒ найкращі! Бажаємо їм успіхів на професійному шляху.

За інформацією НН ІПП