Підсумкова атестація у НН ІПУАПО

Відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент».

25 січня 2023 р. у Навчально-науковому інституті публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася підсумкова атестація здобувачів другого (магістерського) рівня вищої освіти за освітньою програмою «Управління навчальним закладом» спеціальності 073 «Менеджмент».

Незважаючи на надскладні умови воєнного часу, здобувачі змогли вийти на онлайн захист кваліфікаційних робіт та показали високі результати. Голова Екзаменаційної комісії Костенко Мирослав Володимирович – начальник Управління освіти виконавчого комітету Лубенської міської ради; члени екзаменаційної комісії: директор інституту, доктор державного управління, професор Заблоцький Володимир Валентинович та викладачі кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами – доктор педагогічних наук, професор Кравченко Олена Іванівна, кандидат педагогічних наук, доцент Васиньова Надія Сергіївна. Екзаменаційна комісія відмітила високий рівень підготовки здобувачів, вільне володіння матеріалом магістерських досліджень та аргументовані відповіді на запитання комісії.

Вітаємо всіх здобувачів із отриманням кваліфікації магістра менеджменту за освітньою програмою «Управління навчальним закладом», бажаємо професійного й кар’єрного зростання та миру!

Навчально-науковий інститут публічного управління,
адміністрування та післядипломної освіти,
в.о. завідувача кафедри публічної служби
та управління навчальними й соціальними закладами