Підсумкова атестація у Фаховому коледжі

У Фаховому коледжі ЛНУ імені Тараса Шевченка пройшла підсумкова атестація здобувачів освіти.

Так, із 19 по 20 січня у ВСП «Фаховий коледж ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» провели державну підсумкову атестації для здобувачів освіти фахової передвищої освіти освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст та освітньо-професійного ступеня фаховий молодший бакалавр.

Здобувачі освіти спеціальності «Інформаційна, бібліотечна та архівна справа» склали комплексний кваліфікаційний іспит з фаху, який відбувався онлайн.

А студенти освітньо-професійної програми «Дизайн (перукарське мистецтво та декоративна косметика)» успішно захистили дипломні проєкти.

Не зважаючи на всі складнощі освітнього процесу, в умовах воєнного стану, наші випускники на достатньому рівні впорались з усіма завданнями та гідно дійшли до фінішу.

За інформацією Фахового коледжу ЛНУ