Участь у конференції з математики «At the End of the Year 2022»

Кафедра алгебри та системного аналізу взяла участь у конференції з математики «At the End of the Year 2022».

27 та 28 грудня 2022 року на механіко-математичному факультеті Київського національного університету імені Тараса Шевченка за підтримки Інституту математики НАН України та Національного університету «Києво-Могилянська академія» відбулася традиційна Міжнародна алгебраїчна конференція «At the End of the Year 2022». У цій конференції вчені зазвичай представляють свої головні наукові здобутки за поточний рік.

У роботі конференції взяли участь досвідчені математики з багатьох країн світу, зокрема, Польщі, Великобританії, Німеччини, Австрії, Бразилії, Швеції, США та ін. Наш університет був представлений кафедрою алгебри та системного аналізу в повному складі. Проректор з науково-педагогічної роботи ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», професор Анатолій Жучок та завідувач кафедри алгебри та системного аналізу, професор Юрій Жучок презентували свої наукові доповіді на актуальні теми сучасної загальної алгебри. Передноворічна конференція стала робочим майданчиком для представлення нових результатів, обміну досвідом та обговорення наукових питань.

Бажаємо нашим колегам-математикам подальшої плідної роботи і нових наукових звершень!

За матеріалами НН ІФМІТ