Внесок у перемогу

Тримаємо освітній фронт разом і робимо свій внесок у перемогу!

Нині кожен тримає свій фронт, у такий важкий для України час підвищення кваліфікації залишається одним із пріоритетних завдань викладачів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти, оскільки це сприяє підвищенню рівня якості викладання. Підвищення кваліфікації викладачів кафедри у 2022 році відбувалося шляхом стажувань за програмою, участі у конференціях різних рівнів, семінарах, вебінарах з отриманням відповідних документів.

Кравченко О.І. підвищувала кваліфікацію у Національній академії педагогічних наук України ДЗВО «Університет менеджменту освіти» Центральний інститут післядипломної освіти Український відкритий університет післядипломної освіт за темою «Управління закладом освіти в умовах воєнного стану» і вдосконалила управлінську компетентність.

Так, Сич Т.В. та Птахіна  О.М. пройшли стажування International Historical Biographical nstitute (Dubai  – New York – Rome – Burgas – Jerusalem – Beijing) International August 20,2022Confirms the receipt of the qualification: «International Lecturer /  Senior Researcher»

Васиньова Н.С. відвідала семінар-тренінг «Особливості захисту наукових досліджень у спеціальних вчених радах в умовах воєнного стану» (Сертифікат № 328-п/к), 10 листопада 2022 від агенства результативного інтернет-маркетингу Webpromo та Академія інтернет-маркетингу Web Promo Exeperts «Маркетинг з вірою в Україні» отримала сертифікат. 22 листопада 2022 року приймала участь у ІIІ International scientific and practical conference «MANAGEMENT AND ADMINISTRATION RESPONSES TO HYBRID THREATS» від Erasmus+ Project «Academic Response to Hybrid Threats» WARN.

Академічна доброчесність сьогодні є невід’ємною складовою забезпечення якості освіти. Школа академічної доброчесності є спільним проєктом бібліотеки університету, відділу аспірантури та управління якістю освітньої діяльності. Викладачі кафедри Сич Т.В., Птахіна О.М., Саєнко О.О., Васиньова Н.С., Іванов Є.В. 11-12 січня 2022 року відвідали Семінар-практикум з елементами тренінгу та отримали сертифікати.

Птахіна О.М. брала участь у ХІХ Міжнародній школі-семінарі «Сучасні педагогічні технології в освіті», що відбулася в Харкові, Україна, в Національному технічному університеті «Харківський політехнічний інститут» з 02 по 04 лютого 2022 року, відвідав(ла) серію педагогічних майстерень (STEM–лабораторію, майстер-класи, ділові ігри, тренінги), спрямованих на формування, розвиток та вдосконалення особистісних професійних компетентностей підвищення ефективності професійної діяльності у сфері освіти.

Саєнко О.О. взяла участь у міжнародній програмі підвищення кваліфікації  «Час відновлення», яку проводив психологічний центр Fides за участю спікерів з Великобританії, Німеччини, Угорщини та Фінляндії.

18 травня 2022 року була проведена науково-практична конференція всеукраїнського рівня «Інтеграція науки та практики управління в умовах соціокультурних трансформацій», яка була присвячена видатному вченому Луганщини, доктору педагогічних наук, професору ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  Хрикову Євгену Миколайовичу, який трагічно загинув під час бойових дій на Київщині весною  цього року. Саме з ініціативи Хрикова Є. М. у навчально-науковому інституті публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти було започатковано проведення конференцій різної тематики, в яких брали участь викладачі й студенти закладів вищої освіти України.

Викладачі кафедри підвищують свою кваліфікацію шляхом участі у конференціях організованих закладами вищої освіти України й за кордоном, що сприяє їхньому професійному зростанню:

VI Міжнародна науково-практична конференція «Scientific discussions and Solution development», 05-07 грудня 2022 р. – Сич Т.В., Птахіна О.М.;

ХІІ Міжнародна наукова конференція «Розвиток політичної науки: європейські практики та національні перспективи» – Птахіна О.М.;

The IV International Scientific and Practical Conference «The latestimplementation of technologies in education», The 3rd International Scientific and Practical Conference «Concepts for the Development of Society’s Scientific Potential» (November 19-20, 2022), The V International Scientific and Practical Conference «Concepts and use of technologies in practice», November 28 – 30, 2022, The 10th International scientific and practical conference “Analysis of modern ways of development of science and scientific discussions” (November 29 – December 02, 2022) – Сич Т.В.;

«Інформаційні технології та менеджмент у вищій освіті та науці»: Міжнародна наукова конференція 28 листопада 2022 року – Сич Т.В., Васиньова Н.С.;

ІХ Всеукраїнська науково-практична конференція «Публічне управління: проведення реформи в Україні» (9 грудня 2022 р.) – Сич Т.В., Іванов Є.В.

Попри складні часи роботи та життя у 2022 році, підвищення кваліфікації викладачів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами мала різні види та форми підвищення кваліфікації, є багаторівневою й складалася як із кафедральних, університетських заходів так і передбачала залучення викладачів кафедри до всеукраїнських та міжнародних семінарів, вебінарів, конференцій, стажувань та інших заходів. Підвищення професійного рівня викладачів – це невід’ємна умова якісної освітньої діяльності кафедри. Незважаючи на небезпеку ми всі разом тримаємо освітній фронт, формуємо філософію змін, створюємо сучасний освітній простір.

Доцент кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами
Ольга Птахіна